U

unnamed2

Member
May 1, 2024
52
Jakie znacie miejsca, z których można wykonać skok?
 
notherenotnow

notherenotnow

1111111111
Oct 7, 2023
227
Zależy w jakim mieście, np. w Gdańsku wiem że mój kolega popełnił samobójstwo skacząc ze stoczni. Nie wiem z którego dokładnie miejsca, ale w tym muzeum o stoczni obok LO 1 jest wielki niechroniony taras na który można wejśc bez żadnych zabezpieczeń (oczywiście trzeba kupić bilet do muzeum, ale nie kosztują one zbyt dużo). Jak byłam tam 3 lata temu to wygladało na dość wysokie miejsce. Koniec końców każde miejsce jest wystarczająco wysokie, jeżeli skaczesz na głowe
 
  • Like
Reactions: unnamed2
Boudika

Boudika

Trauma? Oh you mean reason why I'm hilarious
Aug 22, 2023
155
Nie polecam skoku, ponieważ istnieje duża szansa że przeżyjesz i będziesz warzywkiem. To bardzo niepewna i niebezpieczna metoda
 
U

unnamed2

Member
May 1, 2024
52
Nie polecam skoku, ponieważ istnieje duża szansa że przeżyjesz i będziesz warzywkiem. To bardzo niepewna i niebezpieczna metoda
Zdaję sobie z tego sprawę, ale podobno jeśli jest wystarczająco wysoko powinno się udać. Rozglądam się na razie za miejscami.
Zależy w jakim mieście, np. w Gdańsku wiem że mój kolega popełnił samobójstwo skacząc ze stoczni. Nie wiem z którego dokładnie miejsca, ale w tym muzeum o stoczni obok LO 1 jest wielki niechroniony taras na który można wejśc bez żadnych zabezpieczeń (oczywiście trzeba kupić bilet do muzeum, ale nie kosztują one zbyt dużo). Jak byłam tam 3 lata temu to wygladało na dość wysokie miejsce. Koniec końców każde miejsce jest wystarczająco wysokie, jeżeli skaczesz na głowe
Czytałem też skokach z tamy w Solinie, ale tam jest niepewnie.
 
Alltheywanted

Alltheywanted

I'll just lay here and die
Mar 6, 2023
331
Na moim osiedlu w przeciągu 3 lat jak tu mieszkam skoczyły 3 osoby, żadna nie przeżyła. Tutaj bloki mają po 11 pięter i każdy z tego co wiem skakał na beton. Jeśli dodasz do tego skok na głowę to szanse na to, że przeżyjesz będą bardzo niskie. Ale musisz pamiętać, że zawsze może coś nie wyjść i jak ktoś to napisał wyżej możesz zostać warzywkiem.
 
U

unnamed2

Member
May 1, 2024
52
@Alltheywanted mieszkam w mieście, w którym są wysokie bloki, ale dostać się na dach też nie jest takie łatwe.
Nie jest to moja główna metoda, bo preferuję SN, ale pomyślałem, że rozejrzę się za budynkami. Myślałem, że są w Polsce jakieś wysokie budowle niestrzeżone.
Myślałem też o górach, ale tam upadek mógłby być zamortyzowany przez glebę.
 
Alltheywanted

Alltheywanted

I'll just lay here and die
Mar 6, 2023
331
Nie musisz się dostać na dach. Wystarczy że wejdziesz do bloku np kodem, których używają listonosze, wjedziesz na wysokie piętro i skoczysz z okna na klatce schodowej.
 
  • Like
Reactions: unnamed2
Agon321

Agon321

I use google translate
Aug 21, 2023
1,396
Szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć.
Mój Backup to skok, ale nie mam konkretnego miejsca.
Myślałem o wieży widokowej, ale w mojej okolicy nie ma nic odpowiedniego.
Ewentualnie myślałem iść w góry i znaleźć odpowiednie miejsce, ale może to być trochę problematyczne.
Mieszkasz w mieście, czy na wsi?
Jeżeli mieszkasz w mieście to możesz trochę pokręcić się po terenie i może znajdziesz coś odpowiedniego.
Lub poszukać w google wysokich miejsc.

Skok to dobra metoda, ale trzeba się upewnić że jest odpowiednio wysoko.
Mnie przeraża fakt zostania warzywem, więc musiałbym się bardzo dobrze upewnić, że jestem na odpowiedniej wysokości.
Znalazłem na tym forum taką informację, która mówi jaka wysokość jest optymalna:
1000000126
 
U

unnamed2

Member
May 1, 2024
52
@Agon321 widziałem to info jak szperałem po stronie. Mieszkam w mieście, są wysokie bloki. No szkoda, że ciężko o dobre miejsce.
Też myślałem o górach. Masz jakieś upatrzone miejsce?

Znalazłem też coś takiego "Nowa Ruda – Czarny Most". Ale trochę za niski żeby mieć większą pewność na sukces.
Przydałby się taki polski golden gate.
 
Agon321

Agon321

I use google translate
Aug 21, 2023
1,396
@Agon321 widziałem to info jak szperałem po stronie. Mieszkam w mieście, są wysokie bloki. No szkoda, że ciężko o dobre miejsce.
Też myślałem o górach. Masz jakieś upatrzone miejsce?

Znalazłem też coś takiego "Nowa Ruda – Czarny Most". Ale trochę za niski żeby mieć większą pewność na sukces.
W tej chwili nie mam nic upatrzonego.

Jeżeli google nie kłamie, to ten most ma 36 metrów wysokości, więc za mało żeby mieć pewność śmierci.
Ogólnie mam wrażenie że w Polsce nie ma dużo odpowiednich mostów, ale mogę się mylić.

Ciężko mi coś polecić.
Może w okolicy masz jakąś opuszczoną fabrykę, hutę, lub coś w tym stylu?
Tego typu miejsca często są wysokie i mogą mieć na przykład jakiś wysoki komin na który można się wdrapać.

Ja mam ten problem że mieszkam na wsi i w mojej okolicy nie ma nic wystarczająco wysokiego.
 

Similar threads

Ffaxanadu
Replies
6
Views
157
Offtopic
DarkRange55
DarkRange55
KillingPain267
Replies
14
Views
674
Suicide Discussion
Intoxicated
Intoxicated
N
Replies
0
Views
48
Offtopic
noname223
N
KillingPain267
Replies
4
Views
310
Suicide Discussion
Lady Laudanum
Lady Laudanum