• Hey Guest,

    If you would still like to donate, you still can. We have more than enough funds to cover operating expenses for quite a while, so don't worry about donating if you aren't able. If you want to donate something other than what is listed, you can contact RainAndSadness.

    Bitcoin Address (BTC): 39deg9i6Zp1GdrwyKkqZU6rAbsEspvLBJt

    Ethereum (ETH): 0xd799aF8E2e5cEd14cdb344e6D6A9f18011B79BE9

    Monero (XMR): 49tuJbzxwVPUhhDjzz6H222Kh8baKe6rDEsXgE617DVSDD8UKNaXvKNU8dEVRTAFH9Av8gKkn4jDzVGF25snJgNfUfKKNC8

Agon123

Agon123

Member
Sep 26, 2022
27
Witam wszystkich, chciałbym od razu przeprosić za moją pisownię, ale niestety nie mówię po angielsku i muszę korzystać z Google Translator.

Przechodząc do sedna, mam kilka pytań, prawdopodobnie będą dla ciebie bardzo głupie, ale chcę mieć pewność w niektórych punktach.
1. Jaki jest okres trwałości SN? Około 3 tygodnie temu otworzyłem SN po raz pierwszy i w sumie otworzyłem go może 4 razy, a więc nadal był zamknięty i ukryty w szafce. Etykieta mówi, że może być używany do 2024 roku.

2. Czy płyn do płukania jamy ustnej to dobry pomysł na odczulenie smaku SN? I czy może mieć w sobie alkohol?

3. Czy tabletki można połykać wodą? Poradniki mówią, żeby nie pić przez co najmniej 2 godziny przed zażyciem SN, a ja mam mały problem z połykaniem tabletek bez wody. Planuję wziąć 600mg Ibuprofenu i 30mg Domperidonu, więc będą to 4 tabletki.

4. Czy mogę wysłać zdjęcie mojego opakowania Domperidon i czy ktoś może mi powiedzieć, czy mam właściwy produkt?

5. Czy przebywanie na zewnątrz może w jakiś sposób zaszkodzić całemu procesowi?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i jeszcze raz przepraszam za chaos w moim wystąpieniu, pozdrawiam.
 

Similar threads

D
Replies
5
Views
397
Suicide Discussion
thebookofdisquiet.
thebookofdisquiet.