• Hey Guest,

    If you would still like to donate, you still can. We have more than enough funds to cover operating expenses for quite a while, so don't worry about donating if you aren't able. If you want to donate something other than what is listed, you can contact RainAndSadness.

    Bitcoin Address (BTC): 39deg9i6Zp1GdrwyKkqZU6rAbsEspvLBJt

    Ethereum (ETH): 0xd799aF8E2e5cEd14cdb344e6D6A9f18011B79BE9

    Monero (XMR): 49tuJbzxwVPUhhDjzz6H222Kh8baKe6rDEsXgE617DVSDD8UKNaXvKNU8dEVRTAFH9Av8gKkn4jDzVGF25snJgNfUfKKNC8

D

Darocba

Member
Aug 17, 2023
14
Chciałbym CTB w tym miesiącu, mam takie pytania:
Czy fakt, że jestem osobą niepełnosprawną fizycznie, która siedzi na wózku inwalidzkim, wpłynie na wydłużenie CTB po zażyciu SN? Obawiam się, że ze względu na zmniejszoną perystaltykę jelit, SN będzie dłużej wchłaniany, czy mój strach jest uzasadniony?
Wezmę SN przez plastikową słomkę, czy plastik w jakikolwiek sposób zareaguje z SN?
 
locked*n*loaded

locked*n*loaded

Archangel
Apr 15, 2022
6,469
Nie mogę odpowiedzieć na temat wolniejszego wchłaniania w Twoim przypadku, ale jeśli chodzi o plastikową słomkę, nie powinno to stanowić problemu. Uważam jednak, że najlepiej byłoby wypić SN tak szybko, jak to możliwe i mieć pod ręką kilka szklanek na wypadek szybkich wymiotów.

Czy planujesz stosować lek przeciwwymiotny?
 
  • Like
Reactions: Darocba and アホペンギン
D

Darocba

Member
Aug 17, 2023
14
Nie mogę odpowiedzieć na temat wolniejszego wchłaniania w Twoim przypadku, ale jeśli chodzi o plastikową słomkę, nie powinno to stanowić problemu. Uważam jednak, że najlepiej byłoby wypić SN tak szybko, jak to możliwe i mieć pod ręką kilka szklanek na wypadek szybkich wymiotów.

Czy planujesz stosować lek przeciwwymiotny?
If I manage to buy them, in my case it will be difficult, definitely more difficult than buying SN
może ktoś z przeglądających temat ma odsprzedać leki przeciwwymiotne oraz regulator kwasu?
może ktoś z przeglądających temat ma odsprzedać leki przeciwwymiotne oraz regulator kwasu?
 
Last edited:
locked*n*loaded

locked*n*loaded

Archangel
Apr 15, 2022
6,469
If I manage to buy them, in my case it will be difficult, definitely more difficult than buying SN
Cóż, to być może najważniejszy powód, dla którego nie zdecydowałem się na SN jako moją główną metodę. Wszystko jednak wskazuje na to, że znacznie większa szansa powodzenia jest przy stosowaniu AE i ogólnie przy najbardziej znanym protokole, jakim jest schemat 48-godzinny.
 
D

Darocba

Member
Aug 17, 2023
14
In my case, I will use the shortest scheme because I do not live alone
 
thebookofdisquiet.

thebookofdisquiet.

Student
Sep 9, 2023
188
I think a delayed digestion could delay the time necessary for you to lose consciousness and die, but if you make sure that your digestive system is empty (I'd suggest fasting for more than 12hr, I'll fast for ± 30) and you took SN enough, it can't be prevented unless you're found.

I'll also use a straw, I'm sure it won't be a problem.
 
  • Like
Reactions: Darocba